XI Niedziela Zwykła 16.6.2024

1.             Dzisiaj ofiary zbierane na Mszy św.  będą przeznaczone na spłatę zadłużenia naszej parafii.

2.             W następną niedzielę o 11.00 Msza święta w intencji uczniów, nauczycieli i innych pracowników szkoły z podziękowaniem za rok szkolny i prośbą o błogosławieństwo na czas wypoczynku.

3.             W piątek comiesięczna Msza św. za zmarłych.

4.             W sobotę w naszym kościele Kongregacja Dekanalna z Mszą św. o 10.00. Będą obecni księża z całego dekanatu. Zapraszam również Parafian na wspólną modlitwę.

5.             W następną niedzielę w kościele po Mszy św. o 11.00 będzie katecheza dla rodziców i rodziców chrzestnych przed chrztem dziecka. Na zakończenie będą wydawane zaświadczenia o udziale w przygotowaniu do ceremonii chrzcielnej. Zapraszam wszystkie zainteresowane osoby które mają w tym roku brać udział w sakramencie chrztu.

6.             W poniedziałek biuro parafialne będzie zamknięte.

7.             Zapowiedzi przedślubne Macieja Majorka z Bolewic i Joanny Sroki z Bolewic. Kto wie o przeszkodach do zawarcia sakramentu małżeństwa przez te osoby , ten zobowiązany jest w sumieniu poinformować o tym proboszcza.

8.              Kontakt się we wszystkich sprawach biurowych  w godzinach otwarcia biura kom. 723 631 118 albo parafiabolewice@gmail.com

pw. Chrystusa Króla

ul. Świebodzińska 35