Sobota 14.9.2019

W 15 rocznicę ślubu Marka i Anny Błoch.

+ Stanisława Cyprowskiego w 1 r. śm. in. od żony; + Łucja, Marianna, Jan Kowal.

+ Eugenię, Andrzeja Beyer i ich rodziców, Annę, Stanisława, Joannę, Jana, Weronikę, Stanisława Fligier i zm. z rodz. Fligier.

W 1 r. śm. Aliny Pierścińskiej.

+ Aurelię Walter, Bogusławę i Zenona Furmaniaka, Adama Horyńskiego in. od wychowanków i uczniów szkoły podstawowej w Bolewicach; + Michała Borowego in. od kolegów i koleżanek z klasy.

Niedziela 15.9.2019

9.00  + Marię Fligier in. od koleżanek i kolegów z klasy.

11.00  Za Parafian.

Poniedziałek 16.9.2019

18.00  + Kazimierz Fligier in. od żony i córki Magdy z rodz.

Wtorek 17.9.2019

Środa 18.9.2019

18.00  + Szczepana, Joannę Kulak i zm. rodziców, Tadeusza u Marię Piechota, Jadwigę i Władysława Wrembel, Marię Szofer, Stanisława Macioszka, Stanisława Kliszewskiego, Józefa Łodygę, Kazimierza i Mariannę Łodyga, Henryka Szułcika, zm. z rodz. Jędrzejczak.

Czwartek 19.9.2019

Piątek 20.9.2019

18.00   Roczne wymienianki.

Sobota 21.9.2019

ślub

18.00 + Zbigniew, Stanisław, Antonina, Czesław Banach, Zofia i Franciszek Woźny.

+ Leokadia Skirecka in. od wnuczki Iwony z rodz.

+ Bernard Gintrowicz, Jerzy Szczotka, Szczepan, Jadwiga, Leon Nowicki, Klara, Józef Chwalisz.

+ Bernarda Nowickiego in. od bratowej z rodz.

W 1 r. śm. Andrzeja Szofra jego rodziców i braci; + Irenę i Wiktora Osses ich rodziców i zm. z rodz. Janeltów, Szmajów, Kliszewskich, Edwarda Ławniczaka i Adama Wesołego.

Niedziela 22.9.2019

9.00    Za cierpiących w czyśćcu.

11.00  Za Parafian.

www.parafiabolewice.pl