Sobota 15.6.2024

18.00 + Stanisław Borowy in. od Anny i Sylwestra Gralińskich.

+ Adrian Andrzejczak in. od siostry Agnieszki z rodz.

+ Mariusz Szofer w 8 r. śm. Zofia, Stefan, Andrzej, Jarosław Szofer, Stanisław Kaczmarek i zm. z rodz. Kaczmarków i Marciniaków.

W 13 r. śm. Czesława Markowskiego i zm. z rodz.

+ Jana Napierałę, Włodzimierza Włodarczaka, Kazimierza Szofra i zm. z rodz.

+  Agnieszkę Fliger in. od męża z synem Adamem.

+ Marię Nykiel w 20 r. śm. oraz Bronisława, Piotra, Zenona, Damiana, Józefa, Marię Nykiel, Wandę Pilarczyk, Janinę Woźniak, Tadeusza Śmierzchalskiego

W 6 rocznicę śmierci + Szczepana Nowickiego i za zm. z rodziny

+ Reginę Śmiałek in. od koleżanki

Niedziela 16.6.2024

9.00  W intencji uczniów klasy 8 naszej szkoły z podziękowaniem za błogosławieństwo w nauce i prośbą o pomoc w dalszej nauce w nowych szkołach.

11.00  + Władysławę Szułcik, Mariannę Nyga, zm. z rodz. Nawrot, Chwalisz, Pawłowicz i Bednarz.

Poniedziałek 17.6.2024

18.00   + Marzena Wolna, Teodora Ruta, Gabriela i Kazimierz Osses.

Wtorek 18.6.2024

18.00  + Pelagia i Franciszek Waloszek, Czesława i Stanisław Zalewscy, Piotr i Janina Kozłowscy.

Środa 19.6.2024

18.00  + Teodorę Ruta i zm. z rodz. Rutów, Kaczmarków, Marzenę Wolną, zm. z rodz. Patanów, Jarosława Szofra, Jana Marcinkowskiego, Edwarda Kałka.

Czwartek 20.6.2024

Piątek 21.6.2024

18.00  Za zmarłych – roczne wymienianki.

Sobota 22.6.2024

10.00 Kongregacja Dekanalna

18.00 Z okazji 10 rocznicy ślubu Moniki i Mieczysława z podziękowaniem za odebrane łaski  i prośbą o błogosławieństwo dla Jubilatów oraz rodziny.

Za zmarłych:

+ Agnieszkę Fliger in. od  mamy.

+ Adriana Andrzejczaka in. od cioci Krystyny z mężem.

+ Czesława Kowala in. od córki Honoraty z rodziną.

+ Jana Kaczmarka in. od żony i córki Hanny z rodziną

+ Annę Hrynkiewicz Napierała, Marię, Joannę, Józefa Napierałę, Rafała, Pawła, Tadeusza Hrynkiewicza, Dominikę Fligier, Mariannę, Edwarda Klapa, Helenę, Józefa Korbanka, Tadeusza Korbanka, Wacława Pilarczyka, Leszka Halasza, Jana Wieczorka, zm. z rodz. Pilarczyków i Napierałów.

+ Emilię, Piotra, Zygmunta Gajewskich, Jadwigę i Kazimierza Tkaczyka, Irenę Hilgers, Tomasza Nowickiego, Mariannę i Józefa Kłysza, Pelagię i Czesława Andrzejczaka.

+ Jana Giela, Teresę Oczkowską, Lidię Jędrzejewską, Kazimierę Zeidler, zm. dziadków Gielów i Zeidlerów.

+ Zbigniewa Chwalisza w 22 r. śm. Urszulę, Tadeusza, Jana Wojciechowskich, Róże, Józefa, Edwarda, Wojciecha Liszkowskich, Teresę Ślawską, Alinę Pierścińską, Stanisława Kańdułę, zm. z rodz. Basińskich, Janusza Snopka

+ Henryka Słowińskiego, Genowefę i Piotra Słowińskich, Jana i Danutę Kubickich oraz zm. z rodz. Słowińskich i Mizgałów; + Jana i Annę Nawrotów i zm. z rodz. Nawrotów i Patrzałów, Andrzeja, Kazimierę i Kazimierza Jędrzejczaków, Mariusza Woźnego, Józefa i Janinę Łańskich.

Niedziela 23.6.2024

9.00  Za Parafian.

11.00  Msza święta w intencji uczniów, nauczycieli i innych pracowników szkoły z podziękowaniem za rok szkolny i prośbą o błogosławieństwo na czas wypoczynku.

Parafia Rzymskokatolicka pw. Chrystusa Króla
ul. Świebodzińska 35